true
Software

Replay3

Zde najdete nejnovější verzi počítačového softwaru Replay3.

true
Firmware

Firmware pro váš produkt

Zde najdete aktuální firmware pro autokameru modelu 412GW.

true
Aplikace

CamViewer

Nejnovější verzi mobilní aplikace CamViewer si můžete stáhnout na Google Play Store nebo Apple App Store.

true
Často kladené otázky

1) Zapněte autokameru

2) Vypněte nahrávání

3) Dvakrát stiskněte tlačítko „Menu“ a vstoupíte do nabídky nastavení.

4) Sjeďte k systémovým informacím „System Info“

5) Ověřte si číslo firmware RXX.XX

Mělo by být R16.2.

Naši pracovníci vývoje stále pracují na zlepšování a vymýšlení nových funkcí našich autokamer, jakož i rozšiřování nabídky jazyků. Tyto funkce můžete využívat i na své autokameře prostřednictvím nově vydaného firmwaru. Chcete-li tato zlepšení a aktualizace využívat, ověřte aktuální verzi firmwaru své autokamery a je-li k dispozici nová aktualizace, použijte ji. 

Jakékoli náhradní díly můžete zakoupit na níže uvedených webových stránkách: 
https://nextbaseparts.co.uk/pages/dashcam-accessories

Model 412GW je vybaven vnitřní baterií pro nouzové použití, například při ztrátě napájení při nehodě. Díky ní může kamera pokračovat v nahrávání záznamu až do konce záznamu, nebo do vypnutí. Tato interní baterie vydrží zhruba 10 minut. 

Můžeme vám přímo poskytnout novou baterii a nabídnout vám službu dvou baterií. Obraťte se na náš tým podpory, kde vám vysvětlíme dostupné možnosti. 

Ověřte si prosím, že používáte poslední verzi aplikace Camviewer a že máte na telefonu zapnutou Wi-Fi.

Budete-li potřebovat pomoc při problémech s aplikací, obraťte se na oddělení zákaznické podpory společnosti Nextbase na e-mail support@nextbase.com, nebo chat nebo telefonní číslo 02920 866429 (UK).

Model 412GW není kompatibilní se zadní kamerou. Nabízejí se vám dvě možnosti:

1) Doporučili bychom vám používat na zadním skle samostatnou kameru modelu 122 nebo 222. Budete potřebovat samostatný zdroj napájení a SD kartu, protože zadní kameru nepropojíte se svou autokamerou 412GW, ale budete ji používat jako kameru směřující dozadu. Ceny jsou srovnatelné se zadními kamerami řady Series 2 a jsou nejschůdnější cestou, chcete-li dále používat autokameru 412GW.

2) Pokud přejdete na kameru Series 2, k dispozici jsou 3 různé zadní kamery Series 2, které jsou kompatibilní s modely 322GW, 422GW, 522GW a 622GW. Zadní kamery Series 2 bohužel nefungují s jinými zařízeními, kromě výše uvedených. Tyto zadní kamery nevyžadují samostatný zdroj napájení ani SD karty.

Ověřte si, že kapacita vaší karty nepřesahuje 128 GB a její třída je minimálně U1.
SD kartu vyjměte a stiskněte resetovací tlačítko zespodu autokamery. Pak kameru zapněte (bez vložené SD karty). Podařilo se vám nyní kameru normálně spustit? Pokud ano, pak je buď SD karta vadná, nebo není kompatibilní s autokamerou.

Je důležité každé 2 týdny provést formátování a vymazat nashromážděné záznamy.

Manuální aktualizace firmwaru autokamery je snadná. Níže si stáhněte průvodce a postupujte podle něj:


https://cdn.nextbase.com/nextbase-en-gb/2018/06/NBDVR412GW-FW-Upgrade-Intructions-Rev-2.pdf

Nabízíme dva typy držáků – držák s přísavným kalíškem nebo nalepovací držák. Nalepovací držák je výrazně odolnější a méně náchylný ke zlomení.

Pokud neuběhlo více než 12 měsíců od data zakoupení a předložíte nám doklad o nákupu (stvrzenku), zašleme vám náhradní držák zdarma. Náš tým podpory můžete kontaktovat na adrese support@nextbase.com. Budeme potřebovat vaši stvrzenku, celé jméno a poštovní adresu.

Pokud již 12 měsíců uběhlo, nebo již nemáte doklad o nákupu, můžete si náhradní držák zakoupit na níže uvedených webových stránkách:

https://nextbaseparts.co.uk/pages/dashcam-accessories

1) Připojte autokameru k napájení. Zkontrolujte, zda je kabel řádně zapojen do autokamery, NIKOLI do držáku.

2) Na displeji autokamery se zobrazí nabídka se třemi možnostmi. Na displeji autokamery vyberte možnost „Mass Storage“ pro hromadné ukládání a následně stiskněte možnost OK, aby se na displeji zobrazovala pouze tato možnost.

3) Pokud se autokamera nezobrazí jako další mechanika vašeho počítače, stiskněte resetovací tlačítko zespodu autokamery a vyzkoušejte všechny USB porty svého počítače.

4) Následně se bude autokamera zobrazovat jako odstranitelná mechanika počítače. Přejdete-li do nabídky Tento počítač (Windows) nebo Finder (Mac), uvidíte autokameru v seznamu mechanik – obvykle se zobrazuje pod názvem NEXTBASE.

5) Dvojklikem ji otevřete. Následně se vám zobrazí nextbase.com, nextbase.info a DCIM.

6) Dvojklikem otevřete „DCIM“. Uvnitř se vám nabídne výběr složek. V těchto složkách najdete své fotografie a videa.

7) Tyto soubory můžete zkopírovat a uložit do svého počítače, prohlížet si je pomocí přehrávače na počítači, nebo si soubory prohlížet v aplikaci Replay3 Nextbase. Tuto aplikaci si můžete stáhnout výše v oddílu „Software“.

Doporučujeme provést test baterie:

 

1) Autokameru vezměte dovnitř a zapojte ji do sítě nebo do počítače pomocí dodaného USB kabelu Nextbase.

2) Vyjměte SD kartu a stiskněte resetovací tlačítko zespodu autokamery. Následně autokameru zapněte. Vypněte parkovací režim a vypněte šetřič displeje, protože by mohly ovlivnit výsledek testu.

3) Po vypnutí nechejte baterii 2–3 hodiny nabíjet.

4) Odpojte napájecí kabel, zapněte autokameru a změřte, jak dlouho autokamera vydrží běžet. Doba, po kterou trvá, než se baterie vybije, pomůže identifikovat hlavní příčinu

5) Nezapomeňte, že po tomto testu bude nutné autokameru znovu nabít, protože baterie bude zcela vybitá.

Pokud baterie vydrží méně než 3 minuty, je možné, že dosáhla konce své životnosti.

Postup nastavení Wi-Fi mezi vaší autokamerou a telefonem najdete v této video části.

Montážní sady Series 1 a Series 2 fungují s modely autokamer řady Series 1. Montážní sada Series 2 je zpětně kompatibilní.

Maximální kompatibilní velikost SD karty pro model 412GW je 128 GB. Rádi bychom doporučili MicroSD kartu U1 8–128 GB, která je kompatibilní s autokamerami a byla speciálně navržena pro autokamery a CCTV. Rádi bychom vám doporučili SD kartu Nextbase zaručující funkčnost s produkty Nextbase.

Co se týče délky nahrávání, kamera bude souvisle nahrávat po malých segmentech. Tyto segmenty bude souvisle zaznamenávat až do zaplnění SD karty. Následně bude nejstarší část záznamu smazána a na její místo bude uložen nejnovější záznam. Tento proces bude takto probíhat ve smyčce, tzv. průběžné přepisování. Autokamera tak činí automaticky a umožňuje tímto natočení delšího záznamu a zároveň maže staré a nepotřebné záznamy, aniž by bylo třeba jakkoli ručně zasahovat. Nebudou však přepisovány chráněné soubory. Chráněné soubory se hromadí a jsou chráněny před přepsáním běžným záznamem. Je důležité každé 2 týdny provést formátování a vymazat nashromážděné záznamy.

  1. Zapněte autokameru
  2. Zastavte nahrávání
  3. Stisknutím tlačítka MENU dvakrát po sobě otevřete Nastavení
  4. Sjeďte dolů a klikněte na možnost „Format“
  5. Postupujte podle pokynů.

true
Videa

Jak nainstalovat autokameru Series 1

Jak namontovat autokameru Series 1

Jak editovat videa v softwaru Replay 3

Jak nastavit WiFi autokamery Series 1 Nextbase

Jak nastavit inteligentní parkovací režim