true
Software

Průběžně aktualizovat

Model 122 neobsahuje žádný specializovaný počítačový software. K prohlížení záznamů můžete použít přehrávač médií, který používáte na svém počítači.

true
Firmware

Firmware pro váš produkt

Zde najdete aktuální firmware pro autokameru modelu 122.

true
Aplikace

Aplikace pro váš produkt

Model 122 není kompatibilní s mobilními aplikacemi.

true
Často kladené otázky

Aktuální verzi firmwaru své autokamery si můžete snadno sami ověřit. 

1) Autokameru zapněte
2) Vypněte nahrávání
3) Dvakrát stiskněte tlačítko nabídky „Menu“, abyste otevřeli nabídku nastavení „Setup Menu“.
4) Sjeďte k možnosti systémových informací „System Info“
5) Zde najdete číslo firmwaru RXX.XX

Toto číslo porovnejte s výše uvedeným číslem firmwaru. 

Naši pracovníci vývoje stále pracují na zlepšování a vymýšlení nových funkcí našich autokamer, jakož i rozšiřování nabídky jazyků. Tyto funkce můžete využívat i na své autokameře prostřednictvím nově vydaného firmwaru. Chcete-li tato zlepšení a aktualizace využívat, ověřte aktuální verzi firmwaru své autokamery a je-li k dispozici nová aktualizace, použijte ji. 

Model 122 je vybaven vnitřní baterií pro nouzové použití, například při ztrátě napájení při nehodě. Díky ní může kamera pokračovat v nahrávání záznamu až do konce záznamu, nebo do vypnutí. Tato interní baterie vydrží zhruba 10–15 minut. 

Jde o symptom selhání SD karty.
Zkontrolujte, zda vaše karta nemá kapacitu převyšující 32 GB a její třída je minimálně U1.
SD kartu vyjměte a pak stiskněte resetovací tlačítko na spodní části autokamery. Pak kameru zapněte (bez vložené SD karty). Podařilo se vám nyní kameru normálně spustit? Pokud ano, pak je buď SD karta vadná, protože není zformátovaná, nebo není kompatibilní s autokamerou.

Manuální aktualizace firmwaru autokamery je snadná. Níže si stáhněte průvodce a postupujte podle něj. 

https://cdn.nextbase.com/nextbase-en-gb/2019/01/122-Firmware-Update-Guide-Rev4.pdf

Maximální kompatibilní velikost SD karty pro model 122 je 32 GB. Rádi bychom doporučili MicroSD kartu U1 nebo U3 8–32 GB, které jsou kompatibilní s autokamerami a byly speciálně navrženy pro autokamery a CCTV. Rádi bychom vám doporučili SD kartu Nextbase zaručující funkčnost s produkty Nextbase.

Hodláte-li u své autokamery používat parkovací režim, pak doporučujeme montážní sadu použít namísto zapojení do zapalovače ve voze. Montážní sada umožňuje napájení kamery nominálním proudem z baterie vozidla a předchází tak vybíjení baterie autokamery. Montážní sada má zabudovaný systém odpojení napětí, které chrání baterii vozu před vybitím pod 11,2 V. Při aktivním parkovacím režimu doporučujeme používat pojistku externího napájení.

true
Videa

Jak nainstalovat model 122 s použitím kabelu do zapalovače

Jak nainstalovat model 122 s pomocí montážní sady

Recenze modelu 122

Jakou SD kartu je vhodné používat?