Služba Emergency SOS Nextbase umí přivolat záchrannou službu

Služba Emergency SOS Nextbase

Emergency SOS

V případě nehody, kdy řidič nereaguje, dokáže služba Emergency SOS Nextbase upozornit záchranné služby na polohu vozu a schválené osobní údaje. Díky tomu mohou záchranné složky rychle reagovat, aniž by se musely spoléhat na ostatní účastníky silničního provozu – jedinou podporu při cestování po venkovských a málo frekventovaných silnicích.

Ověřovací proces

Jakmile dojde k nehodě, služba Emergency SOS spustí proces ověřující, že nejde o planý poplach. Pokud tento proces nehodu potvrdí, telefon se přepne do režimu „majáku“, přičemž pokud telefon zůstane nehybný nebo nebude přijat, dojde k odeslání nouzové zprávy.

Nouzová zpráva zaslaná integrovanému záchrannému systému a záchranným složkám obsahuje informace o poloze a směru podle GPS, ale také osobní údaje uživatele, jako je anamnéza, krevní skupina a alergie.

Registrace k používání služby Emergency SOS

Abyste získali přístup k této službě, musíte používat chytrý telefon s Bluetooth (verze 4.2 nebo vyšší), musíte být zaregistrování k službě prostřednictvím aplikace MyNextbase Connect (první 12 měsíce zdarma) a používat autokameru Nextbase, model 322GW nebo vyšší.

Je vyžadován kompatibilní chytrý telefon a dostupnost služby v zemi. Po úvodním zkušebním období následuje placené využívání služby.

Registrace ke službě MyNextbase Emergency SOS bude okamžitě k dispozici každému zákazníkovi používajícímu mobilní aplikaci MyNextbase Connect v kterékoli z následujících zemí: Belgie, Kanada, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Lucembursko, Nizozemsko, Norsko, Švédsko, Spojené království nebo Spojené státy americké.

Upozorňujeme vás, že ačkoliv se v některé z výše uvedených zemí můžete zaregistrovat, budete moci službu MyNextbase Emergency SOS používat pouze v následujících zemích: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kanada, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Spojené království a Spojené státy americké.

K čemu slouží

Služba MyNextbase Emergency SOS je navržena tak, aby v situaci, kdy se uživatel stane účastníkem nehody a nemohl si sám zavolat pomoc, upozornila záchrannou službu. Služba nebude upozorňovat záchrannou službu při jakékoli nehodě, například při incidentu, ke kterému dojde při nízké rychlosti, nebo bude-li proces zasílání upozornění zrušen před finálním odesláním záchranné službě (například zruší-li uživatel upozornění, protože po nehodě není paralyzován).

Zrušení upozornění

Pokud uživatel není po nehodě bezmocný nebo pokud stav po havárii nevyžaduje zásah záchranných složek, musí uživatel okamžitě proces automatického varování zrušit. Proces automatického varování lze kdykoli před odesláním informace záchranné službě o nehodě pozastavit nebo zcela zrušit.

Služba MyNextbase Emergency SOS není garantovaná služba, protože závisí na mnoha faktorech (služba například může být ovlivněna nebo nedostupná, pokud dojde při nehodě k poškození mobilního zařízení nebo autokamer, nebo v případě, že není povolena služba určování polohy). Pokud tyto požadavky nejsou splněny, služba MyNextbase Emergency SOS pak NEBUDE fungovat.

Podmínky užívání služby Nextbase Emergency SOS – klikněte prosím zde.

Minimální požadavky na mobilní telefon

8+
Android
13+
iOS
4.2
Bluetooth

Autokamery se službou Emergency SOS

Front Image of 622GW In Car Camera Dash Cam with 4K, GPS and Wifi
622GW
269,00 €
522Gwa Nextbase Dash Cam In Car Camera
522GW
199,00 €
422Gwa Dash Cam
422GW
175,00 €
322Gwa Nextbase Dash Cam
322GW
99,00 € 135,00 €