Vyzkoušejte si dokonalou autokameru

Discover our 4K Dash Cam

Světově jedinečná autokamera 4K je tady – nová Nextbase 622GW. Se stabilizací obrazu, režimem pro extrémní počasí a službou what3words nabízí autokamera 622GW řadu světových novinek útočících na říši autokamer.

Nové revoluční funkce

Discover our 1440p Dash Cams

Autokamery Nextbase 422GW a 522GW zahrnují revoluční bezpečnostní prvky, které mění celkovou bezpečnost silničního provozu. Exkluzivní funkce, včetně služby Emergency SOS a hlasové asistence Amazon Alexa propůjčují autokameře nové možnosti. Přesvědčí vás ohromující kvalita obrazu, ve dne i v noci, s rozlišením 1 440p HD.

FULL HD pro každého

Discover our 1080p Dash Cams

Zaznamenávejte si svou cestu při rozlišení 1 080p FULL HD pro zachycení všech důležitých detailů. Díky objektivu 6G se 140° širokým úhlem záběru budete mít s Nextbase vše pod kontrolou. Užijte si svou příští cestu s touto autokamerou na maximum.

322Gwa Nextbase Dash Cam
322GW
99,00 € 135,00 €

Nastavení nového standardu

Discover our 720p Dash Cams

Autokamera Nextbase 122 odstartovává revoluci s řadou Series 2. S rozlišením 720p HD, inteligentním parkovacím režimem a bezplatným cloudovým úložištěm je to ideální autokamera pro nováčky

Přehled

Výhody používání autokamery

Autokamera se stává vaším nezávislým svědkem na cestách. V případě nehody vám poskytne důkaz, že jste ji nezavinili, a ušetří vám na pojištění.

Přehled

Výhody používání autokamery

Objevte přední kamery a moduly zadních kamer naší řady Series 2.

Nastavte si způsob používání autokamery s některým ze tří modulů Nextbase. Tyto inovativní systémy vám umožní připojit k autokameře 322GW, 422GW, 522GW nebo 622GW druhou kameru pro zajištění všestranného zabezpečení.

dashcam caméra embarquée pour voiture

Nejprodávanější značka autokamer

Často kladené otázky

To, že k nehodám dochází ve chvíli, kdy to nejméně čekáte, patří k životu. Budete-li při jízdě vybaveni autokamerou, můžete se ochránit v případě sporu ohledně pojistného plnění, protože autokamera se v takové situaci stává vaším nezávislým svědkem.

Produkty naší řady Series 2 Nextbase jsou vybaveny novými skvělými funkcemi, jako je služba Nextbase Emergency SOS. Díky tomu je společnost Nextbase prvním světovým výrobcem autokamer, které dokáží v naléhavém případě při nehodě přivolat záchrannou službu a poskytnout jí vaši polohu, spolu s vaší anamnézou a krevní skupinou.

To záleží částečně také na osobním vkusu a rozpočtu. Vzhledem k tomu, že hlavním účelem autokamery je zaznamenávat cestu před vozidlem ve formě jasného záznamu, měla by být v centru pozornosti kvalita obrazu. Nejnovější model 622GW se záznamem 4K nemá v tomto ohledu obdoby.

Naše autokamery Series 2 Nextbase kromě toho využívají v autě koncept funkce plug-and-play. Doplňkové moduly Nextbase umožňují snadné zapojení k hlavní autokameře a kromě silnice před vozem zaznamenávají dění za jízdy na bocích a vzadu. Ať už si vyberete jakoukoli autokameru, tyto moduly vám nabídnou největší záběr.

Další informace o modulech autokamer

Kamery Nextbase jsou navrženy pro snadné používání, ať už jste milovníkem chytrých hraček, nebo naopak nemáte větší technické zkušenosti. Naše kamery především fungují ihned po vybalení z krabice. Není třeba instalovat žádný software ani programovat různé funkce.

Instalace je rychlá a snadná s použitím našeho nového, exkluzivního magnetického držáku s napájením Click&Go Pro™s neodymovými magnety pro rychlé a snadné připojení během několika sekund. Připevňuje se přímo na čelní sklo vozu s napájením zapojeným do držáku, takže autokamera pracuje zcela bezdrátově a je ihned připravena k použití.

Autokamery Nextbase jsou cenově konkurenčně schopné, protože dokáží vyjít vstříc jakémukoli rozpočtu a preferencím od startovního základního modelu Nextbase 122 za 49 GBP,až po náš mnoha cenami ověnčený model Nextbase 622GW za 249 GBP s rozlišením 4K, službou what3words a stabilizací obrazu.