Inteligentní parkovací režim

Jak funguje?

Inteligentní parkovací režim zaznamená jakýkoli náraz nebo fyzický pohyb vašeho zaparkovaného vozidla. Manévrování s vozem nikdy nebylo tak snadné, jako nyní s parkovací kamerou.

 

Zapněte ji nebo vypněte

Inteligentní parkovací režim je funkce, kterou najdete v nabídce každé nové autokamery Series 2. Jakmile zaparkujete a vypnete vozidlo klíčkem, autokamera se automaticky přepne do parkovacího režimu. Vypne se tak vše s výjimkou senzoru G Force. U něj pak dojde k výraznému zvýšení citlivosti.

Asistence G Force

Je-li aktivní pouze senzor G Force, je spotřeba energie neuvěřitelně nízká, což znamená, že autokamera může pomocí své interní baterie detekovat jakékoli klepnutí nebo náraz do vašeho vozidla po dobu delší než jeden týden.

Dojde-li k nárazu do vašeho vozidla a senzor G Force zaregistruje pohyb, automaticky se zapne autokamera Nextbase a pořídí 30sekundový záznam. Poté se vypne. Budete-li mít smůlu a narazí do vás někdo dvakrát po sobě, autokamera automaticky zaznamená a zachytí obě události. Parkovací autokamera bude v případě nehody vaším nejlepším spojencem.

Autokamery s inteligentním parkovacím režimem

Front Image of 622GW In Car Camera Dash Cam with 4K, GPS and Wifi
622GW
269,00 €
522Gwa Nextbase Dash Cam In Car Camera
522GW
199,00 €
422Gwa Dash Cam
422GW
175,00 €
322Gwa Nextbase Dash Cam
322GW
99,00 € 135,00 €