Představujeme vám platformu MyNextbase: software, aplikace a cloudové úložiště


Tato platforma byla vytvořena speciálně jako doplněk pro práci se záběry pořízenými našimi autokamerami. Všechny aspekty se točí kolem pořizování záběrů autokamerami a poskytují vám svobodu při dalším nakládání s nimi. Záběry si můžete prohlížet, upravovat je nebo sdílet prostřednictvím softwaru MyNextbase Player nebo Connect, nebo jednotlivé soubory ukládat či sdílet na cloudu.

Počítačový software MyNextbase Player

Své záznamy pořízené autokamerou můžete přehrávat, editovat a sdílet na počítači nebo Macu pomocí nově vyvinutého přehrávacího softwaru MyNextbase Player.

Minimální systémové požadavky jsou:
Windows 7, 8, 8.1 a 10 nebo OSX 10.9
Procesor: Intel Core i5,
Paměť: 4 GB,
rozlišení displeje: 1 280 x 720 nebo vyšší

Tento software byl vyvinut naší firmou, aby maximálně zlepšil kvalitu přehrávání záznamů. Zahrnuje také aktualizovanou funkci Google Maps, informace o rychlosti a údaje nasnímané G-Senzorem pro účely zobrazení všech důležitých informací, které lze následně předat pojišťovně.

MyNextbase Player obsahuje funkce pro přehrávání záběrů pořízených autokamerou nebo modulem zpětné kamery. Sdílení záznamů nikdy nebylo jednodušší. Důležité záběry můžete zaslat kliknutím na tlačítko své pojišťovně nebo je umístit na sociální sítě, včetně Facebooku, Twitteru a YouTube.

Softwarová sada obsahuje kompletní funkce úprav umožňující dohledání důležité části záznamu, aniž by bylo nutné stahovat samostatný editační software. Mezi další funkce patří možnost pořídit snímek obrazovky, přibližovat a oddalovat videa, aby byly zřejmější podrobnosti poznávací značky nebo dopravního značení, a možnost přidávat videa do playlistu

Kompatibilní s následujícími modely Nextbase: 222, 322GW, 422GW a 522GW, včetně modulů zadní kamery. Přehrávání 122 videí v jakémkoli standardním přehrávači médií.

Aplikace MyNextbase Connect pro chytrý telefon

Záběry z autokamery lze přenést do telefonu nebo tabletu (verze Android 5.1/OS 12.1) a prohlížet je, upravovat a sdílet pomocí nové, vylepšené aplikace MyNextbase Connect.

Chcete-li je poslat přímo své pojišťovně, sdílet na sociálních sítích nebo je zálohovat jinde, aplikace poskytuje rychlé a bezpečné připojení k chytrému telefonu přes WiFi pomocí vylepšené technologie čipové sady.

Aplikace MyNextbase Connect je bránou k hlasové asistenci Alexa a službě Emergency SOS a obsahuje funkce pro rychlé a snadné upravování a sdílení videí.

MyNextbase Connect je k dispozici ke stažení zdarma na Google Play Store (vyžaduje Android 5.1 a vyšší). Aplikace MyNextbase Connect je k dispozici také v Apple App Store (vyžaduje verzi 12.1 nebo novější).
Byla zcela přepracována, aby nabídla zcela nový vzhled pro lepší uživatelský komfort.

Je kompatibilní s modely Nextbase 322GW, 422GW a 522GW.

MyNextbase Cloud – online úložiště

S každou autokamerou Series 2 Nextbase získáte bezplatné úložiště MyNextbase Cloud umožňující snadné odesílání souborů vašim kontaktům nebo pojišťovně.

Cloudové úložiště je plně zabezpečené a umožňuje přístup k vašim záznamům kdekoli na světě.

Každé video nahrané na MyNextbase cloud zde můžete ponechat zdarma po dobu 30 dnů, než bude odstraněno. Máte tak spoustu času k jeho sdílení, abyste měli jistotu, že prokážete svou nevinu.